To już pół roku!

Dziś mija dokładnie 6 miesięcy, odkąd na moim blogu pojawił się pierwszy, powitalny wpis. Myślę, że to dobry czas na pierwsze podsumowanie. Mam nadzieje, że będzie ono ciekawe również dla Ciebie.

Najpierw trochę statystyki – w 2014 roku średnia liczba wejść na mojego bloga wzrosła dziesięciokrotnie w porównaniu z rokiem 2013. Gdy porównałam grudzień 2013r. z majem 2014r., okazało się, że wzrost jest ponad szesnastokrotny! I za to bardzo dziękuję.

Najczęściej czytanym artykułem był wpis „Głosujemy”. Myślę, że miała na to wpływ data jego opublikowania, która (nieprzypadkowo zresztą) zbiegła się w czasie z okresem organizowania zebrań w dużych (a czasem i małych) wspólnotach mieszkaniowych.

Kolejne, drugie miejsce w rankingu popularności zdobył wpis „Mała wspólnota – mały kłopot?”, a poza tym na pudle znalazła się jeszcze „Żółta kartka, czyli o co chodzi z tym absolutorium”. Bardzo często odwiedzana była także zakładka „O mnie”. To bardzo miłe, że interesuje Cię nie tylko to co wiem, ale i to kim jestem 🙂 Za to również dziękuję.

Jak trafiałeś na mojego bloga? Najczęściej przez wyszukiwarkę Google, przy czym najpopularniejsze zapytanie, które kierowało Cię do mnie to „małe wspólnoty”. Interesowało Cię także absolutorium oraz „głosowanie przy współwłasności lokalu”. Wygląda na to, że powinnam wrócić do tego tematu 🙂

Poza tym zauważyłam, że sporo wejść na bloga było ze strony mojej Kancelarii, a także z zaprzyjaźnionych blogów, w tym przede wszystkim ze świetnego bloga Rafała Chmielewskiego o e-marketingu prawniczym, a także innych, typowo prawniczych już blogów, na których umieszczałam swoje komentarze.

Dziękuję. 

Dziękuję wszystkim moim czytelnikom, subskrybentom i komentatorom.  To dzięki Wam blog rośnie, a ja mam nowe pomysły na wpisy ponieważ zadajecie ciekawe pytania, a w komentarzach pojawiają się bardzo interesujące problemy dotyczące niełatwego tematu wspólnot. Dziękuję także wspomnianemu już Rafałowi i całemu zespołowi Web.Lex. Bez Was ten blog pewnie w ogóle by nie powstał.

Ostatnie podziękowanie należy się Bartkowi – mojemu mężowi, który jest pierwszym czytelnikiem, cenzorem i recenzentem wszystkich wpisów w tym blogu 🙂 Mam nadzieję, że już wkrótce zdecyduje się na własny blog i będę mogła odwdzięczyć się tym samym.

Na koniec kilka słów o planach na najbliższą przyszłość: za parę dni możesz się spodziewać trzeciego i ostatniego zarazem wpisu z serii „Spory w małej wspólnocie”. Chcę także koniecznie wrócić do problemu współwłasności lokalu we wspólnocie i wynikających stąd komplikacji, w szczególności w przypadku tzw. wspólnoty garażowej.

A poza tym? Wpis na temat, który tylko pozornie nie ma związku ze wspólnotami i wiele innych interesujących, mam nadzieję, zagadnień. Nie ukrywam, że liczę na Twoje pytania i komentarze, które – jak wspomniałam – są znakomitym źródłem inspiracji. Zapraszam 🙂

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Mikołaj Lech | Wzory Przemysłowe Blog 3 czerwca, 2014 o 13:30

Gratuluję Pani Natalio.

Jeżeli blog dobrze się rozwija, rośnie to znaczy, że wypełniony jest wartościową treścią. Coraz liczniejsze grono czytelników to tylko dowód na dobrze wykonywaną pracę.

Choć ciężko mówić o pracy, jeżeli sprawia ona tyle radości 🙂

Życzę wytrwałości i Pozdrawiam

Odpowiedz

Natalia Klima-Piotrowska 3 czerwca, 2014 o 15:16

Bardzo dziękuję za miłe słowa.
To rzeczywiście wspaniałe widzieć, że nasza praca jest doceniana przez innych. Tym bardziej, że ta praca to rzeczywiście sama przyjemność 🙂
Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego dobrego.

Odpowiedz

Wojtek | Umowaorobotybudowlane.pl 3 czerwca, 2014 o 18:25

Witam Pani Natalio.
Ja także gratuluję prowadzenia bloga oraz osiągniętych sukcesów. Sam wiem jak cieszy to, kiedy wzrasta liczba odwiedzin bloga. 🙂
Życzę jak najwięcej wpisów, odwiedzin, zapytań i jeszcze lepszych wyników i sukcesów na pierwszą rocznicę prowadzenia bloga.
Wszystkiego dobrego i pozdrawiam. 🙂
Wojtek

Odpowiedz

Natalia Klima-Piotrowska 4 czerwca, 2014 o 22:18

Dziękuje Panie Wojtku 🙂
I również życzę, żeby Pana świetny blog był dla Pan źródłem samych pozytywnych emocji 🙂
Pozdrawiam

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@kancelariapiotrowscy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: