Tym razem Mazury…

Chociaż ostatnio wyczytałam, że to jednak Warmia.

W każdym razie na pewno będzie pięknie. W tym roku zdecydowaliśmy się na wakacje w naszej pięknej Polsce, bo choć moja najmłodsza wprawdzie nie choruje, to nigdy nic nie wiadomo. A zawsze łatwiej dogadać się z lekarzem na Warmii, niż na przykład na Korculi (było pięknie w zeszłym roku).

Jeśli Ty też właśnie zaczynasz urlop, to życzę pogody i odpoczynku w stylu, który lubisz – ja na pewno będę dużo czasu spędzać z dziećmi, czytać i BIEGAĆ.

Jeśli jesteś już po wakacjach, proszę o cierpliwość. Na komentarze i zapytania odpowiem po 16 sierpnia.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/wspolnotymaleiduze.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@kancelariapiotrowscy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: