Garaże i parkingi – szkolenie. Uwaga!!! Zmiana terminu

Parkowanie na terenie wspólnoty i na każdym terenie prywatnym to gorący temat i przysłowiowy gorący kartofel. Większość z nas ma samochód, a każdy kierowca wie jak trudno znaleźć miejsce do parkowania w zatłoczonych coraz bardziej miastach.

Garaże i parkingi

Właściciele próbują na różne sposoby radzić sobie z parkującymi na ich terenie kierowcami. Ale ci ostatni także walczą o swoje prawa w sądach.

Wyniki tej walki są różne – czasem wygrywa właściciel, czasem kierowca.

O tym i o innych problemach dotyczących parkowania samochodów na terenie wspólnoty mieszkaniowej będę opowiadać 11 czerwca w Katowicach podczas szkolenia pt. „Garaże i parkingi we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych – najczęstsze problemy i spory”.

Szczegóły już wkrótce.

Już dziś zapraszam serdecznie.

Natalia Klima-Piotrowska
adwokat

Photo by Rico Van de Voorde on Unsplash

***

To zależy…, czyli jeszcze raz o czynnościach zarządu „zwykłego” i „niezwykłego”

Klika razy cytowałam w tym blogu mojego profesora prawa cywilnego Maksymiliana Pazdana, który mawiał, że na większość zadawanych pytań dobry prawnik odpowie „to zależy”.

Dziś ponownie przypomniałam sobie tę mądrość, gdy szukałam orzeczeń w sprawie umów najmu, a ściślej odpowiedzi na pytanie, czy zawarcie umowy najmu jest zawsze czynnością zwykłą, czy też czasem bywa czynnością niezwykłą [Czytaj dalej…]


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/wspolnotymaleiduze.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@kancelariapiotrowscy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: