Ankieta na temat funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych

Szperałam ostatnio trochę w sieci szukając komentarzy do nowelizacji ustawy o własności lokali i na stronie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju natknęłam się na ciekawą informację.

Ministerstwo przeprowadza „przegląd” ustawy o własności lokali i w tym celu opracowało ankietę dotyczącą funkcjonowania wspólnot. Jest ona skierowana głównie do zarządców nieruchomości i obejmuje aż 16 istotnych zagadnień.

Według informacji na stronie Ministerstwa wyniki ankiety posłużą do praktycznej analizy obowiązujących przepisów i ewentualnie do przygotowania ich nowelizacji w przyszłości.

Jeśli jesteś zarządcą, administratorem lub członkiem zarządu wspólnoty albo po prostu zarządzasz małą wspólnotą jako jeden z właścicieli, poświęć trochę czasu i odpowiedz na pytania Ministerstwa. Może dzięki Tobie za jakiś czas przepisy ustawy o własności lokali zostaną zmienione z korzyścią dla wszystkich wspólnot i ich członków.

Na wypełnienie i wysłanie ankiety masz czas do końca czerwca.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/wspolnotymaleiduze.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@kancelariapiotrowscy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: