Wpis grudniowy (taki osobisty)

Grudzień jest dla mnie miesiącem szczególnym. Pomyślisz pewnie – wiadomo: święta, koniec roku. I masz rację. Ale nie tylko. W grudniu mam urodziny (i to prawie w święta), więc dodatkowo zmusza mnie to do pewnych refleksji, przemysleń i podsumowań. Poza tym urodziny w grudniu ma kilka bardzo bliskich mi osób, a od niedawna urodziny w grudniu obchodzi mój blog 🙂 I jak tu nie świętować przez cały miesiąc?

W tym roku grudzień jest szczególny nie tylko z powodu Roczku mojego bloga. To dla nas (dla mnie i całej mojej rodziny) czas wielkiego oczekiwania. W styczniu – o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem – moja rodzina powiększy się o malutką córeczkę 🙂 Dlatego z góry proszę o wyrozumiałość, jeśli w pierwszych miesiącach 2015 roku wpisów w blogu będzie trochę mniej, a na komentarze będę odpowiadać z małym poślizgiem.

Życzę Ci, żeby i Twój grudzień, a także styczeń i cały 2015 rok był magiczny, pełen sukcesów i codziennych radości. Żeby spełniały się Twoje najskrytsze marzenia, ale też by tych marzeń nigdy nie brakło. A w Święta życzę Ci odpoczynku, wspaniałych prezentów i… śniegu. Który 27 grudnia może już stopnieć 🙂

Wszystkiego dobrego.

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Grazyna Marzec 15, 2015 o 10:25

Zycze zdrowka dla Rozyczki i sukcesow dla Ciebie

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@kancelariapiotrowscy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: