Witam!

Jeśli jesteś właścicielem tzw. mieszkania bezczynszowego, współwłaścicielem nieruchomości wielomieszkaniowej, albo profesjonalnie zajmujesz się zarządzaniem nieruchomościami, ten blog powstał właśnie dla Ciebie.

Ustawa o własności lokali obowiązuje w niezmienionej postaci od 2004r., a w międzyczasie powstało mnóstwo wspólnot mieszkaniowych, przede wszystkim wskutek działalności deweloperów. Przecież praktycznie każdy właściciel mieszkania kupionego od dewelopera jest członkiem wspólnoty mieszkaniowej – dużej (jeśli deweloper sprzedał lub wyodrębnił więcej niż 7 lokali) lub małej (jeśli wyodrębnionych lokali jest 7 lub mniej).

Z praktyki zawodowej wiem, że funkcjonowanie wspólnot budzi wiele wątpliwości. I o tym zamierzam pisać w moim blogu licząc na Twoje komentarze i żywą dyskusję.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/wspolnotymaleiduze.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@kancelariapiotrowscy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: