Szkolenie w Warszawie

Jakiś czas temu zostałam zaproszona do poprowadzenia wykładu – szkolenia na temat: “Aspekty prawne funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych. Podejmowanie decyzji w dużych wspólnotach mieszkaniowych – uchwały właścicieli”.  Szkolenie odbędzie się już 25 czerwca 2015 roku w Warszawie.

Moje wystąpienie jest częścią większego wydarzenia organizowanego przez Centrum Promocji Informatyki dotyczącego wspólnot mieszkaniowych pod nazwą “Aspekty prawne, podatkowe i informatyczne funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych”.

Szkolenie jest skierowane przede wszystkim do zarządców nieruchomości, ale także do właścicieli – członków wspólnot, którzy faktycznie zarządzają nieruchomościami wspólnymi.

Szczegóły dotyczące szkolenia znajdziesz tu.

Serdecznie zapraszam do udziału w tym szkoleniu wszystkich zainteresowanych.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@kancelariapiotrowscy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: