Święta…

 

Dziś piszę krótko, bo w Wielki Piątek masz zapewne zupełnie inne rzeczy na głowie. Wprawdzie zrobiłam sobie wolne, ale za to piekę, gotuję i sprzątam, jak przystało na matkę-Polkę w przededniu Świąt.

Korzystając z chwili przerwy w tych przemiłych przygotowaniach oraz drzemki mojej córki chcę życzyć Ci by te świąteczne dni były pełne radości i rodzinnego ciepła. Żebyś mógł odetchnąć i odpocząć od codziennego zgiełku.

A po Świętach zapraszam do czytania kolejnych świeżutkich wpisów 🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@kancelariapiotrowscy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: