Spotkania Zarządców Nieruchomości w Katowicach – zapraszam na wykład

Z przyjemnością informuję, że już 24 września 2015 roku wezmę udział w XII edycji Regionalnych Spotkań Zarządców Nieruchomości w Katowicach.

Zaproszono mnie do wygłoszenia wykładu na temat: Garaże wielostanowiskowe i parkingi w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych – analiza najczęstszych problemów i sporów. Poza moim wykładem podczas konferencji odbędą się panele na  inne tematy dotyczące zarządzania nieruchomościami. Więcej na temat programu przeczytasz tu.

Konferencja jest adresowana do przedstawicieli spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, zarządców i administratorów nieruchomości, a także przedstawicieli miast i gmin odpowiadających za zasoby mieszkaniowe.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych. Szczegóły znajdziesz tutaj.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Wojtek Rudzki - spolkacywilna.info 18 września, 2015 o 16:49

Czy możemy liczyć na prezentację po konferencji?

Odpowiedz

Natalia Klima-Piotrowska 21 września, 2015 o 15:54

Planuję udostępnić prezentację dla uczestników konferencji.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@kancelariapiotrowscy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: