Wyróżnienie

Dzisiaj się pochwalę. Tydzień temu, 8 marca 2018 r., Zespół ds. Praw Kobiet Przy Naczelnej Radzie Adwokackiej uhonorował mnie wyróżnieniem w Konkursie „Kobieta Adwokatury 2017 roku”. Konkurs odbywał się po raz pierwszy i miał na celu wyłonienie adwokatek, które oprócz pracy zawodowej, angażują się także w działalność samorządową i społeczną.

To wielki zaszczyt. Zaszczyt tym większy, że do konkursu nominowały mnie wspaniałe Kobiety. I to zarówno klientki, które pro bono broniłam przed Komisją Dyscyplinarną dla Nauczycieli w związku z udziałem w Czarnym Proteście, jak i koleżanka adwokatka.

Drogie Panie – dziękuję.

Takie momenty uskrzydlają. Sprawiają, że jeszcze bardziej chce się pracować, działać, pisać. Dlatego dziękuję też wszystkim Czytelnikom bloga za inspirację i ciekawe zagadnienia prawne, których analiza bardzo przydaje się w codziennej pracy.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: