Wsparcie w sporach z deweloperem

Często, bardzo często członkowie wspólnot mieszkaniowych skarżą się na deweloperów. Problemy zwykle dotyczą dwóch tematów:

  1. zarządu nieruchomością wspólną,
  2. wad nieruchomości.

Poradę w każdej takiej sprawie zaczynam od analizy umowy, którą klient zawarł z deweloperem. A można tam znaleźć różne „kwiatki”, które mają zabezpieczyć interesy dewelopera, a właścicielom lokali odbijają się czkawką przez lata.

Dlatego zachęcam do szczegółowego analizowania umów podpisywanych z deweloperem PRZED ich podpisaniem. Zachęcam też do czytania świetnego bloga o umowie z deweloperem prowadzonego od kilku lat przez Panią Mecenas Joannę Marską-Romaniszyn ze Szczecina. Przyznam, że sama chętnie i czytuję jej wpisy i od dawna subskrybuję tego bloga.

Zachęcam do czytania artykułów w blogu umowazdeweloperem.pl także i Ciebie, bo naprawdę warto.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Joanna Marska-Romaniszyn Listopad 13, 2017 o 00:28

Bardzo dziękuję za polecenie mojego bloga 🙂

Odpowiedz

Magda Listopad 13, 2017 o 09:47

Potwierdzam,
Blog Pani mec. Joanny Marskiej Romaniszyn jest świetny i przekazuje mnóstwo praktycznych i zrozumiałych -nawet dla laika -informacji.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Poprzedni wpis: