Witam!

Jeśli jesteś właścicielem tzw. mieszkania bezczynszowego, współwłaścicielem nieruchomości wielomieszkaniowej, albo profesjonalnie zajmujesz się zarządzaniem nieruchomościami, ten blog powstał właśnie dla Ciebie.

Ustawa o własności lokali obowiązuje w niezmienionej postaci od 2004r., a w międzyczasie powstało mnóstwo wspólnot mieszkaniowych, przede wszystkim wskutek działalności deweloperów. Przecież praktycznie każdy właściciel mieszkania kupionego od dewelopera jest członkiem wspólnoty mieszkaniowej – dużej (jeśli deweloper sprzedał lub wyodrębnił więcej niż 7 lokali) lub małej (jeśli wyodrębnionych lokali jest 7 lub mniej).

Z praktyki zawodowej wiem, że funkcjonowanie wspólnot budzi wiele wątpliwości. I o tym zamierzam pisać w moim blogu licząc na Twoje komentarze i żywą dyskusję.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Następny wpis: